פסטיבל סרטי הסטודנטים

הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים ת"א

רם ברגמן, מפיק ישראלי-הוליוודי מצליח, הגיע היום לארץ לרגל פסטיבל סרטי הסטודנטים בתל אביב, אשר גם השנה מארח אורחים מהשורה הראשונה של תעשיית הקולנוע העולמית. ברגמן, יליד ראשון לציון, הפיק סרטים הוליוודיים רבים ובראשם סרט המדע-הבדיוני המצוין "לופר" בכיכובו של ברוס ויליס. בימים אלה ברגמן מסיים לעבוד על סרט הביכורים של נטלי פורטמן, ולאחרונה גם נבחר להפיק את הסרט "מלחמת כוכבים: פרק שמיני".

הערב (5.6) בשעה 21:00 הוא יענה על שאלות לאחר הקרנת "בריק", המותחן האורבני שהפיק.

מחר, יום שבת (6.6), ברגמן יקיים כיתת אומן, בשעה 14:00, שבוודאי תהיה מרתקת.

מדי חודש יוני מאגד פסטיבל סרטי הסטודנטים, בהפקת החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל אביב, את מיטב היוצרים הצעירים בעולם, לצד הקרנות של סרטי איכות, הרצאות של יוצרים בינלאומיים ומפגשים חברתיים. בעיני, הפסטיבל הינו אחד מאירועי התרבות המעניינים והמהנים בשנה. אמנם לקחתי חלק בהפקת הפסטיבל כאשר הייתי סטודנטית לקולנוע בעצמי, אך מאז עברו כמה שנים ובאובייקטיביות גמורה אני יכולה לספר שהגעתי אתמול בערב לפסטיבל ונשבתי שוב בקסמו ובאווירת היצירה התל אביבית. שוחחתי עם צלמת ועורך מאוסטריה, פגשתי שלל חברים, חייכתי, צחקתי, השכלתי, התחברתי ובשעת לילה מאוחרת עליתי בחזרה על כביש החוף לכיוון הבית.

מומלץ!

מורן הויזליך-פלד
בוגרת החוג לקולנוע וטלוויזיה של אוניברסיטת תל-אביב, בעלת תואר שני בדרמה-תרפיה מאוניברסיטת חיפה, עוסקת בקולנוע, טלוויזיה, טיפול ואימהות

טקבק בעזרת פייסבוק

טקבק